Anneciğim flört ne demek

0

Küçük çocuk annesine;

– ”Anneciğim flört ne demek” der.

Anne;
– ”Bak evladım akşam ablanın erkek arkadaşı gelecek onları izle öğren”.

Akşam çocuk gizlenerek ablasıyla arkadaşını izler. Ertesi gün annesi sorar;

– ”Anlat bakalım flört neymiş öğrendin’mi?” der.

Çocuk anlatmaya başlar;

– ”Ablam ve arkadaşı bir süre oturup konuştular. Sonra ablam fenalaştı ve arkadaşı elini ablamın kazağının altına sokarak kalbini kontrol etti.
Ablamın ateşi çıkmış olmalı’ki arkadaşı ablamın üstünü çıkarmak zorunda kaldı. Sonra ablamın hastalığı ona da bulaşmış olmalı’ki, o da soyunmak zorunda kaldı. Sonra sarılıp öpüştüler.
Arkadaşının önünde birden bire bir yılan çıktı. Ablam ısırıp yılanı öldürmeye çalıştı. Uzun bir süre uğraştıktan sonra yılanı öldürdü.
Çok yorulmuşlardı bir süre dinlendiler. Ama yılan tekrar dirildi. Demek’ki ölmemişti. Sonra ablam yılanın üstüne oturarak onu tekrar öldürmek için uğraştı en sonunda öldürmeyi başardı. Bu defa öldürdüğünü biliyorum çünkü arkadaşı yılanın derisini soyup tuvalete attı”.

 

BONUS FIKRA

Sen Eskiden

Yaşlı karı koca yataklarına girmişler. Adam tam uyumak üzereyken, eski günleri özleyen kadın, aniden bastıran bir romantik dalganın tesiriyle kocasıyla sohbet etmek istemiş. Dudaklarındaki hülyalı bir gülümsemeyle kocasına bakan kadın demiş ki:

– Bana kur yapacağın zaman; elimi tutardın.

Adam uykulu bir halde uzattığı eliyle, karısının elini tutmuş. Aradan birkaç dakika geçmiş, kadın konuşmaya devam etmiş:

– Sonra beni öperdin…

Uykusu ile hanımı arasında bocalayan adam, karısının yanağına bir öpücük kondurduktan sonra, başını yastığa koymuş. Adam tam uyuyacakmış ki, karısının seksi sesini duymuş:

– Beni öptükten sonra, boynumdan hafifçe ısırırdın.

Karısının bu sözü üzerine yataktan kalkan adam, terliklerini giymiş, tam gitmek üzereyken karısı sormuş:

– Nereye gidiyorsun?

Adam cevap vermiş:

– Dişlerimi takmaya gidiyorum!.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here