En uygun zaman hangisi?

0

Kadın doktoruna “Aşk yapmak için en uygun saat hangisidir? Ne tavsiye edersiniz?” diye sormuş, hiç düşünmeden “Öğlen 12 ile 1 arası” diye net bir cevap vermiş doktor. “Neden o saatler doktor?” diye sormuş kadın şaşırarak.

“Eee..” demiş doktor sesini kısıp gözüyle kapıyı kontrol ederek, “O saatler arasında sekreterim öğle yemeğine çıkıyor..”

KARGA İLE AYI

Karga ile Ayı uçakla yolculuk yapıyorlarmış. Karga servis düğmesine basarak hostesi çağırmış. Hostes gelmiş: – “Buyrun efendim, nasıl yardım edebilirim” diye sorunca karga: – “Hiiiç, i*nelik olsun diye bastım” demiş.

Hostes bozulmuş tabii ve gitmiş. Biraz sonra karga tekrar düğmeye basmış ve hostes gene gelmiş. Karganın cevap aynı: – “Hiiiç i*nelik olsun diye bastım” Bu olayı üçüncü kez yine yapar. Ama hostes bu sefer bir daha böyle yaparlarsa onları pilot’a şikayet edeceğini söyler.

Karga tekrar aynı şeyi yapınca da hostes gerçekten kargayı pilota şikayet eder. Pilot gelir ve: – “Bir daha yaparsanız sizi uçaktan atacağım” der. Biraz sonra bu kez zile ayı basar.

Hostes gelir: – “Buyrun, nasıl yardım edebilirim?” Ayı: – “Hiiiç, i*nelik olsun diye bastım” deyince hostes pilotu çağırır ve pilot bunları aşağı atar. Karga havada süzülür ama ayı bağırmaya başlar: – “Kurtar benii, kurtar benii!” Karga sakin sakin: – “Sen uçmayı bilmiyo musun?” – “Hayır?” – “O zaman niye i*nelik yapıyosun!”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here