İdol Boğa

0

Bir adamla karısı hayvanat bahcesini gezerken çiftlik hayvanlarinin bulunduğu bolume gelmisler. Icinde bir boganin bulundugu bir citin onunde durmuslar. Citin uzerinde soyle bir yazi varmis.

-Bu boga gecen sene tam 50 kez çiftlesti.!- Kadin kocasina doner..

-Sanirim bu bogadan ogrenecek bir seylerin olmali.

Adam suratini eksitir ve yurumeye devam ederler. Bir baska boga ve soyle bir yazi..

-Bu boga gecen sene 100 kez çiftlesti.!- Artik hangi sapik yaziyorsa bu yazilari..

Kadin tekrar kocasina doner.. -Amanin.. ayda 7 kereden fazla ..deminkini bosver ama bu bogayi ornek almalisin bence..

Adam homurdanir devam ederler.. Yine bir boga yine bir yazi..

-Bu boga gecen sene 365 kez şiftlesti.!!

– Kadin..

-Cuss…gunde bir kez!!….Oh..Sanirim bu bogayi idol olarak almalisin kendine..!-

Adam artik dayanamaz….

-Olur hayatim yalniz bir sor bakalim, arkadas hep ayni inekle mi çiftlesmis?

BONUS FIKRA

Tatile çıkmış bir grup kız arkadaş, beş yıldızlı bir otelin önünden geçerken otelin kapısında; “Yalnızca bayanlar için” yazan bir afiş görürler. Yanlarında eşleri ya da erkek arkadaşları olmadığı için, bu otelde konaklamaya karar verirler. Resepsiyondaki çok yakışıklı genç, oteli kısaca anlatır:

“Otelimiz beş katlıdır. Teker, teker katları çıkın. İstediğiniz katta kalabilirsiniz. Hangi katta ne olduğunu açıklayan küçük tabelalar size yardımcı olacaktır. Yalnız dikkat edin, bir kez üst kata çıktınız mı, bir daha alt kata inemezsiniz.

Kızlar hemen merdivenlere davranırlar. Birinci kattaki tabelada; “Bu kattaki erkeklerin hepsi kısa boylu ve vasat tiplidir,” yazmaktadır.
Burun kıvırıp, ikinci kata devam ederler. Buradaki tabela da çok parlak şeyler vaad etmez: “Bu kattaki erkeklerin hepsi kısa boylu ve yakışıklıdır.” Kadınlar elbette buna da omuz silkerler.

Üçüncü kata geldiklerinde gözlerine üzerinde;”Bu kattaki erkeklerin hepsi uzun boylu ve vasat görünümlüdür,” yazan tabela çarpar. Doğal olarak dördüncü katta şanslarını dememeye karar verirler.

4. katta nihayet karşılarına; “Bu kattaki erkeklerin hepsi uzun boylu ve yakışıklıdır,” yazan tabela çıkar. Fakat yine de yukarıda bir kat daha olduğunun farkındadırlar ve yukarı çıkmaya karar verirler.

5. katın tabelasında şu yazmaktadır: “Burada erkek falan yok. Bu kat, yalnızca kadınları memnun etmenin bir yolu olmadığını kanıtlamak amacıyla inşaa edilmiştir.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here