Plastik-Cerrah

0

Kadın, yüzündeki buruşukluklardan şikayetle plastik cerraha gitmiş, “ Hallederiz..” demiş doktor ve yatırmış kadını ameliyat masasına, operasyon sonucu ayıldığında kendisine ‘Göğüs büyütme operasyonu ‘ yapıldığını fark edince “ Ben yüzümdeki buruşukluklar için geldim, siz ‘Hallederiz’ dediniz, ama gidip göğüslerimi dev gibi yapmışsınız..!” demiş ağlamaklı..“ Evet, göreceksiniz..” demiş doktor, “ Bundan böyle artık kimse yüzünüze bakmaz, dolayısıyla kırışıklarınızı da göremez… İnanın..!”

BONUS FIKRA:

Profesyonel kadının kızı anasına sormuş:“Anne, hangi milletin erkeğiyle sevişmek daha iyidir?”Annesi düşünmeden, “Türk,” diye yanıt verir ve başlar anlatmaya:

“Sırıtarak yüzüne bakar, ardından boş konuşmalar ve şaklabanlıklar yapar, sofrayı donatır, o sırada sen kendi dünyanda yaşar, dinlenirsin. Arada bir ‘hı!… hı!…’ diye kafa sallamayı unutma. Odaya çıktığınızda adam bir Kırkpınar pehlivanı kesilir, seni kaldırır, evirir çevirir, kündeye getirir. Bu insana adeta Çin masajı gibi gelir.

İş başlayınca gözünü kapatır, arada bir ‘good good’ sonra ‘oh!… oh!’ dersin, ardından ‘wonderful’u eklersin. O durmadan yer altında maden ararmış gibi tünel kazmaya çalışır, sonra terler, sen duşla işi bitirirsin.”

“Peki anne, bunlara inanır mı?” deyince annesi:

“Kızım ne yaparsan yap, o hep kendine inanır, aklı vurduğu kazmanın sayısındadır.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here