Seninle buluşmayı dört gözle bekliyorum

0

Seninle buluşmayı dört gözle bekliyorum Adamın biri yeni ulaştığı otele kaydını yaptırır. Odasına girdiğinde masada bir bilgisayar görür ve karısına e-mail atmaya karar verir. Fakat yazdığı mesajı farkında olmadan yanlış bir adrese gönderir….

Tam bu sırada farklı bir yerde kadın, kocasının cenaze töreninden evine yeni dönmüştür ve bilgisayarındaki maili görür,arkadaşlarından geldiğini düşündüğü maili okuyunca olduğu yere yığılıp kalır.

Odaya giren annesi yerde yatan kızını ve ekrandaki mesajı görür. Kime : Sevgili karıma
Konu : Yeni ulaştım. Tarih : 16 Mayıs 2004 Benden haber aldığına şaşıracağından eminim. Burada bilgisayar var ve sevdiklerimize e-mail gönderebiliyoruz. Buraya yeni ulaştım ve kaydımı yaptırdım. Her şey yarın senin buraya geleceğini düşünülerek hazırlanmış. Seninle buluşmayı dört gözle bekliyorum. Umarım benim gibi sorunsuz bir yolculuk geçirirsin.Not : Burası çok sıcak.

Ülkenin başkanı, bir süre önce açılışını yaptığı akıl hastanesini geziyor. Bir koğuşa girdiği zaman, delilerden biri onu yeni gelen kaçıklardan birisi zannediyor. Aslında başkan tabii ki, deli filan değil! Başkan dediğin hiç deli olur mu?!

Akıl hastası bunları bilmiyor ve başkanın yanına yaklaşarak yılışık, laubali bir şekilde:
“Lan oğlum, sen de mi düştün b Fena halde kızan Başkan: “Hey, terbiyesizlik etme! Kibar konuş benimle! Ben bu ülkenin başkanıyım!” diye adamı uyarıyor!

Akıl hastası onun yüzüne bakarak kıs kıs gülüyor… Başkan daha da kızıyor: “Ne gülüyorsun be herif? Ne var bunda gülecek?” Akıl hastası soğukkanlılıkla cevap veriyor: “Sana bakınca kendimi hatırladım beyim. Bende de böyle başlamıştı da, ona gülüyorum!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here