Serdar Ortaç: Instagram hayatımızı ma-hvet-ti!

0

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç’ın eşi Chloe iş için gittiği Miami’de kaza geçirdi. “Söylemezsem Olmaz” programının haberine göre Chloe kazada ağır yaralandı. Serdar Ortaç ” Eşime Instagram’a koyduğu fotoğraflar yüzünden sürekli nazar değiyor. Sosyal medya hayatımızı mahvetti” dedi.

Miami’de motordan düşen Chloe’nin durumunu eşi Serdar Ortaç, teve2’de yayınlanan 2. Sayfa programında anlattı:

*Ben haberi dün gece aldım. Motorun arkasında oturuyormuş. Arkadaşı bir burun kırığı ile atlattı. Arkada olduğu için eşim kaza geliyor mu görmüyor. Sol kol kırık, kalça kemiği çatlak, kaburga çatlak, dizi kapağı çatlak, sol kaşı yarık… Ben artık göze, nazara inansam mı? Bu kızın başına niye böyle şeyler gelir bilmiyorum. Abartmıyorum sakat kalmaması mucize.

*Amerika buradan 14 saat… Dün akşam 22.00’da oldu kaza, o saatten bu saate ayaktayım. 21 Ekim’de yanına gideceğim. İptal edemeyeceğim işler var. Menajerimi gönderdim. Kız çok mutsuz, aylarca hayal ediyor ‘Amerika’ya gideyim çalışayım’ diye… Bir sürü de iş aldı, gidiyor yemek yiyor, ertesi gün motor kiralamak istiyor başına bu olay geliyor. Sol tarafı komple kırık, kaynayacak diyor doktorlar. Tam açıklama da yapmıyorlar… ‘Kocasıyım’ diyorum doktorlar bilgi vermiyorlar. Süreyya Yalçın orada, kocasıyla gitmişler yanına. Ayılamadı kız şu an yatıyor. ‘Üzülme her şey geçer’ dedim.

*İki sene önce geçirdiği kaza çok basitti. Topuklu ayakkabı giydi, düştü! O sefer dudağını patlatmıştı.

*Ben artık Miami’nin sokağını görmek istemiyorum. O kadar tiksindim. Artık sosyal medya hayatımızı mahvetti, nazara inanmazdım artık inanıyorum. “Gül gibi karımın üzerinde bir lanet var. Instagram’a koyduğu fotoğraflar yüzünden kıza sürekli nazar geliyor. Bu kadar kötü göze inanamıyorum. Sosyal medya hayatımızı mahvetti. Türk ırkını, Türk’ün karakterini bozdu. Instagram’ı hayatımıza sokan Amerika’yı görmek istemiyorum, tiksiniyorum.”

Chloe yine 2016 yılında iş için gittiği Miami’de bir kaza geçirmişti. Kaldırımda yürürken dengesi kaybedip yere düşen Chloe’nin yüzünde çizikler oluşmuş, iş göremez raporu almıştı.

“20 GÜN TEDAVİ GÖRECEK”

Serdar Ortaç kaza geçiren eşiyle ilgili: “20 gün hastanede yatacak, doktorlar tamamen iyileşeceğini söyledi ancak bundan sonra Amerika’nın sokağını görmek istemiyorum. O kadar tiksindim” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here